Nabídka práce Dělnice/Dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů - Veverská Bítýška na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNICE/DĚLNÍK VE VÝROBĚ HYGIENICKÝCH A ZDRAVOTNICKÝCH MATERIÁLŮ v lokalitě Veverská Bítýška na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel HARTMANN - RICO a.s. (44947429). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 21 480 Kč .

Dělnice/Dělník ve výrobě hygienických a zdravotnických materiálů
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená
Počet volných míst:
15
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
21 480 Kč
První kontakt: e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám.77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:
příprava komponentů pro výrobu, skládání operačních roušek, kompletace operačních setů
POŽADUJEME:
manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ ( není podmínkou)
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené
Finanční zvýhodnění za směnný provoz
Příspěvek 4000 Kč na rok do Kafeterie ( po zkušební době)
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění ( po zkušební době)
Roční odměna 12 000Kč (při splnění všech podmínek)
Multisport karta
Firemní akce ( sportovní den, dětský den, vánoční večírek)
Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Místo výkonu práce:
Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce
HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod
HARTMANN-RICO a.s. - pracoviště, Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod
HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, 1.Máje 399, Zastávka u Brna 664 84

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66958696
Zaměstnavatel:
HARTMANN - RICO a.s. (44947429)
HARTMANN - RICO a.s. - Veverská Bítýška + další provozovny společnosti
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 671 851
E-mail: naborybvb@hartmann.info