Nabídka práce předák/předačka výrobních linek - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘEDÁK/PŘEDAČKA VÝROBNÍCH LINEK v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel TRCZ s.r.o. (26486059). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 39 700 Kč .

Pracovní pozice:
předák/předačka výrobních linek
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
39 700 Kč
Poznámka k nabídce práce:
náplň práce:
- zajišťuje kvalitu na svěřeném úseku
- zajišťuje dodržování standardních pravidel ve výrobě
- administrativní činnost spojená s řízením
montážního úseku
Požadujeme:
- SOŠ nebo SŠ
- praxi na podobné pozici nutná
- základní znalost anglického jazyka
- PC (MS Office - zejména Excel)
- komunikativnost, odpovědnost
Nabízíme:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- příležitost profesního a karierního růstu
- férová firemní kultura
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně každý čtvrtek v 9.00 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66958753
Zaměstnavatel:
TRCZ s.r.o. (26486059)
Kde budete pracovat:
TRCZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 416 421 201
E-mail: martina.smidtova@trcz.cz

Další nabídka práce podle lokality