Nabídka práce operátor/ka výroby - montážní dělník/dělnice - Velemyšleves na Lounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA VÝROBY - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE v lokalitě Velemyšleves na Lounsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Rapasol CZ s.r.o. (07297980). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 20 000 Kč .

Pracovní pozice:
operátor/ka výroby - montážní dělník/dělnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z kovů
Počet volných míst:
23
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
20 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
místo výkonu práce: Hitachi Astemo Czech, Velemyšleves - Minice 60, Průmyslová zóna Triangle
agenturní zaměstnání, 3 nebo 4 směnný provoz
náplň práce:
obsluha stacionárních strojů a zařízení,
práce se záznamovou dokumentací
požadujeme:
samostatnost , spolehlivost, pečlivost při práci
ochota pracovat ve směnném provozu
zdravotní způsobilost
praxe na obdobné pozici výhodou
stravné, dovolená 25 dnů,příspěvek na dopravu, příspěvek na praní oděvů, docházkový bonus, kvalifikační bonus, výkonnostní bonus, nárok na 13. mzdu po odpracovaných 6 měsících
kontakt: 721976762 - po-pá od 9,00 do 11,00 hod, e-mail: agentura@rapasol.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66958858
Zaměstnavatel:
Rapasol CZ s.r.o. (07297980)
Kde budete pracovat:
Rapasol CZ s.r.o., pracoviště Hitachi
Kontaktní údaje:
Tel.: 721976762
E-mail: agentura@rapasol.cz