Nabídka práce Asistent - asistentka pedagoga - Vrchlabí na Trutnovsku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Asistent - asistentka pedagoga již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 31.05.2023 do 15.06.2023.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Trutnov | Mzda: 27 500 Kč | ASISTENT- ASISTENTKA PEDAGOGA Práce na 0,25 % úvazek. Pouze noční směny. Požadavky: vzdělání dle zákona o…

Trutnov | Mzda: 27 500 Kč | ŠKOLNÍ ASISTENT - ASISTENTKA Pedagogická kvalifikace minimálně jako asistent pedagoga.

Volná pracovní místa Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí

Nabídky práce TRUTNOVSKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Asistent - asistentka pedagoga
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Trutnovsku)
Profesní zařazení:
Asistenti pedagogů
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
27 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 735 nabídek práce na Trutnovsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.