Nabídka práce AUTOMECHANIK - Dobev na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK v lokalitě Dobev na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel Miroslav Pavlík s. r. o. (25162926). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
AUTOMECHANIK
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři motorových vozidel
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Náplň práce: opravy a kontroly osobních vozů, servisní úkony a podobné mechanické práce, klempířské práce, elektrikářské práce.
Požadujeme: vyučení v oboru, řidičský průkaz sk.B, C je výhodou, profesionální přístup, samostatnost a spolehlivost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce.
Pracovní doba 7:30 - 17:00 (12:00-13:00 polední přestávka).
Nabízíme: dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou, sleva na firemní výrobky a služby.
První kontakt: Malec Miroslav Ing., tel.: 770 677 777, e-mail: servis@miroslavpavlik.cz, nechodit osobně, domluvit si schůzku.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66959771
Zaměstnavatel:
Miroslav Pavlík s. r. o. (25162926)
Kde budete pracovat:
Miroslav Pavlík s. r. o. - pracoviště Malé Nepodřice 53
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 677 777
E-mail: servis@miroslavpavlik.cz

Další nabídka práce podle lokality