Nabídka práce Asistent/ka do služby Chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením - Slapy na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA DO SLUŽBY CHRÁNĚNÉ BYDLENÍ PRO LIDI S MENTÁLNÍM POSTIŽENÍM v lokalitě Slapy na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 19.12.2023 firma - zaměstnavatel Portus Praha z.ú. (26525305). Výše nabídnuté mzdy je 27 000 Kč hrubého.

Asistent/ka do služby Chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
19.12.2023
Mzda:
24 000 až 27 000 Kč
První kontakt emailem (siskova@portus.cz) nebo telefonicky (9:00-16:00) 773 920 994
Nabízíme:
" smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
" nástupní hrubá mzda 24 000 - 27 000 Kč (dle kvalifikace a vzdělání)
" zákonné příspěvky za noční, víkendy, svátky
" pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days
" hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi
" práce v třísměnném provozu (zohledňujeme požadavky zaměstnanců na služby)

Náplň práce:
" asistence při zvládání každodenních situací v životě, včetně pomoci při osobní hygieně dospělých lidí s mentálním či kombinovaným postižením
" podpora při naplňování jejich osobních cílů a představ vedoucí k osamostatňování a maximálnímu rozvoji jejich kompetencí
" tvorba a realizace individuálních plánů, vedení příslušné dokumentace

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík
" dobrý zdravotní stav umožňující třísměnný provoz
" pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
" samostatnost, spolehlivost, odpovědnost a profesionalitu

Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" dokončené nebo započaté kvalifikační vzdělání "pracovník v sociálních službách"
" práce na obdobné pozici
" znalost práce na PC alespoň na základní úrovni

5 týdnů dovolené a 4 dny free days

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66959796
Zaměstnavatel:
Portus Praha z.ú. (26525305)
Kde budete pracovat:
Portus Praha z.ú. Slapy
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 920 994
E-mail: siskova@portus.cz