Nabídka práce ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (vyhrazeno pro OZP) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (VYHRAZENO PRO OZP) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel OPTIMIA facility s.r.o. (07377606). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je přinejmenším 4 725 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (vyhrazeno pro OZP)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Počet volných míst:
30
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
4 725 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody 25 dnů dovolení, možnost osobního ohodnocení
Poznámka k nabídce práce:
A11 z:1/6/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:18/12/2023
Hledáme pracovníky úklidu do jednotlivých železničních stanic.
Do každé stanice 3 zaměstnance.
Železniční stanice:
- Horní Tošanovice, Baška, Lískovec, Paskov, Dobrá, Vratimov, Pržno, Frýdlant nad Ostravicí, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem
Náplň práce:
- úklidové práce na železničních stanicích (prostory pro cestující, čekárny, nástupiště, toalety, kanceláře, venkovní prostory)
- pracovní dny pondělí až pátek, ranní směny.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, OPTIMIA facility s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66960380
Zaměstnavatel:
OPTIMIA facility s.r.o. (07377606)
Kde budete pracovat:
OPTIMIA facility s.r.o. - pracoviště Železniční stanice
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 646 532 (8:00-15:00 hod.)
E-mail: nabor@optimia.cz