Nabídka práce obsluha vysokozdvižného vozíku - Roudnice nad Labem na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU v lokalitě Roudnice nad Labem na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Mencl Guss s.r.o. (27478661). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 190 Kč/hod .

Pracovní pozice:
obsluha vysokozdvižného vozíku
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
190 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie
Jiné výhody možnost přesčasů, příplatky za prostředí
Poznámka k nabídce práce:
směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba.
Náplň práce:
- řízení vysokozdvižného vozíku a jeho údržba
- příprava a nakládání odlitků určeným zákazníkům a pro další zpracování
- vykládání dovezeného materiálu a jeho následná přeprava v rámci společnosti
Požadujeme:
- samostatnost
- zodpovědnost
- ochotu se učit novým věcem
- pečlivost a spolehlivost
- zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky v Po-Pá od 6:00 do 14:00 hod. p. Srpková, nebo p. Šifaldová 727 879 841.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66961872
Zaměstnavatel:
Mencl Guss s.r.o. (27478661)
Kde budete pracovat:
Mencl Guss s.r.o. - provozovna Roudnice nad Labem
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 545 255
E-mail: gabriela.srpkova@menclguss.cz