Nabídka práce VRÁTNÝ/VRÁTNÁ, STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ - Mostkovice na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VRÁTNÝ/VRÁTNÁ, STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ v lokalitě Mostkovice na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Eagle Eyes a.s. (01502875). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 135 Kč/hod .

Pracovní pozice:
VRÁTNÝ/VRÁTNÁ, STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Vrátní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
135 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody náborový příspěvek Kč 8000 Kč, flexi pasy, certifikát pro výkon služby aj.
Poznámka k nabídce práce:
VHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM
Kontaktní osoba Šikulová Veronika, tel.: 724 235 476 (volat 8:00-15:00) , e-mail: office@hb-group.cz
Požadujeme: poctivost, spolehlivost, svědomitost
Náplň práce: pracovník ostrahy provádí kontrolu osob a vozidle při vstupu/vjezdu + odchodu/ výjezdu zaměřenou na oprávněnost vynášení/ vyvážení výrobků + materiálu, provádí evidenci vstupu/ odchodu osob + vjezdu/výjezdu vozidel, provádí kontrolní pochůzky po střeženém objektu zaměřené na uzamčení dveří, vrat, uzavření oken = podezření na násilné (neoprávněné) vniknutí do objektů (skladů, kanceláří)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66962843
Zaměstnavatel:
Eagle Eyes a.s. (01502875)
Kde budete pracovat:
Eagle Eyes a.s. - Mostkovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 235 476
E-mail: office@hb-group.cz

Další nabídka práce podle lokality