Nabídka práce Lékař v oboru alergologie a imunolgie - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ V OBORU ALERGOLOGIE A IMUNOLGIE v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (71009396). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 67 230 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Lékař v oboru alergologie a imunolgie
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Lékaři specialisté
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
38 980 až 67 230 Kč
Zájemce prosíme o zaslání žádosti, kontaktů a strukturovaného životopisu e-mailem
Mgr. Janu Martinkovi na adresu jan.martinek@zuova.cz

Délka pracovního vztahu:
• 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
• Jednosměnná ambulantní činnost alergologa
• Poskytování péče pacientům v nadstandardně vybavené laboratoři za využití nejmodernější přístrojové techniky (Spirometrie, difuse, FENO, bronchoprovokační testy) s širokým portfoliem laboratorních vyšetření v budově - imunologické, bakteriologické, virologické i parazitologické laboratoře s nabídkou kompletního spektra požadovaných vyšetření
• Provádění klinických vyšetření
• Stanovení doporučené léčby
• Provádění testů a rozborů

Očekáváme:
• VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství - absolvent
• Výhodou je specializovaná způsobilost v oboru alergologie a klinické imunologie, příp. interní nebo pediatrický základ
• Docházku na min. poloviční úvazek nebo ideálně plný
• Trestní bezúhonnost
• Vstřícné chování a vystupování
• Zdravotní způsobilost

Nabízíme:
• Jednosměnný provoz v centru Ostravy
• Další specializované vzdělávání, pro lékaře bez specializované způsobilosti
• 6 týdnů dovolené
• 3 dny zdravotního volna / rok
• Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
• Pružnou pracovní dobu - pouze denní směny
• Příspěvek na stravování

Nástup: ihned, příp. dle domluvy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Ano, Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66964873
Zaměstnavatel:
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (71009396)
Kde budete pracovat:
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Kontaktní údaje:
Tel.: 596 200 224
E-mail: jan.martinek@zuova.cz

Další nabídka práce podle lokality