Nabídka práce Projektový koordinátor - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 24.10.2023 firma - zaměstnavatel Amaris Technologies s.r.o. (05447496). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 70 000 Kč .

Pracovní pozice:
Projektový koordinátor
Odvětví:
Věda a výzkum
Management
Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.10.2023
Mzda:
70 000 Kč
Naše společnost hledá vhodného pracovníka na pozici: Projektový koordinátor – práce z domova
Pracovní náplň/Požadavky – pozice Projektový koordinátor:
- Kvalitní realizace projektů včas, v rozsahu a rozpočtu podle dohodnutých projektových
standardů a osvědčených postupů
- Plánování, správu a reportování přiřazených IT projektů
- Udržování dobré úrovně komunikace a spolupráce se členy řídícího projektu
- Zajištění toho, aby všechny zdroje projektů byly zaměřený na realizaci
Místo výkonu práce:
- Zaměstnanec bude plnit úkoly specifické v místě svého bydliště, případně na jakémkoli jiném
pracovišti kromě sídla zaměstnavatele, předem deklarované prostřednictvím interního nástroje
DNA. Činnost bude realizována prostřednictvím IT zařízení dodaného spolešností.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66966636
Zaměstnavatel:
Amaris Technologies s.r.o. (05447496)
Kde budete pracovat:
Amaris Technologies s.r.o. Brno
Kontaktní údaje:
E-mail: lkolandrova@amaris.com