Nabídka práce Embedded Systems Test Developer - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa EMBEDDED SYSTEMS TEST DEVELOPER v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 23.06.2023 firma - zaměstnavatel Bender Robotics s.r.o. (28332415). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Embedded Systems Test Developer
Odvětví:
Informační technologie
Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.06.2023
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Bender Robotics je menší prosperující firma, ve které se zaměřujeme především na vývoj embedded softwaru a firmwaru, návrh elektroniky a automatizované testování. Svou specializaci uplatňujeme při zakázkovém vývoji embedded systémů v široké škále oborů, včetně automobilového průmyslu, zdravotnictví, letectví a spotřební elektroniky.
Jako Test Developer se budete podílet na vývoji systémových testů v prostředí Python pro zajištění kvality embedded řešení pro spotřební, průmyslovou, automotive, medical nebo leteckou oblast. Součástí náplně je vývoj automatizovaných softwarových nástrojů a jejich integrace.
Náplň práce:
" Analýza systémových požadavků.
" Návrh, implementace a exekuce systémových testů pro embedded zařízení.
" Vývoj a rozvoj nástrojů pro podporu testování (Python).
" Práce s nástroji pro Continuous Integration (Gitlab CI) a projektovými repozitáři (Git, SVN).
Požadované znalosti:
" Schopnost dekompozice složitější úlohy, základní algoritmizace a systematického myšlení.
" Zkušenosti s vývojem pro prostředí Python.
" Schopnost číst technickou dokumentaci (specifikace zadání a dokumentace návrhu).
Vítané znalosti:
" Zkušenosti s embedded zařízeními (~mikrokontroléry)
o Zkušenosti s běžně používanými periferiemi a sběrnicemi (UART, SPI, I2C, CAN…).
o Zkušenost s osciloskopem nebo logickými analyzátory, znalost elektronicky.
" Případně zkušenosti s embedded systémy vyššího řádu (~mikroprocesory)
o Zkušenosti s Linuxem, především ve formě Embedded Linux.
o Znalost konceptů kontejnerizace, Docker.

Více informací naleznete na : https://www.benderrobotics.com/careers-test-developer.html

Zaměstnanecké výhody:
" Přátelský kolektiv zkušených vývojářů, příjemné pracovní prostředí.
" Zajímavou a netriviální pracovní náplň
" Odpovídající finanční ohodnocení s řadou dalších benefitů (MultiSport, …).
" Možnost využít firemního vybavení pro vlastní projekty (osciloskop, 3D tisk, CNC, …)
" Práce na plný i zkrácený úvazek, částečně i z domova.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66967358
Zaměstnavatel:
Bender Robotics s.r.o. (28332415)
Kde budete pracovat:
Bender Robotics s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 774 449 090
E-mail: krejsa@benderrobotics.com