Nabídka práce Údržbář / údržbářka - Solnice na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA v lokalitě Solnice na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel ASV výrobní družstvo (47452544). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbář / údržbářka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
26 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie pravidelné výkonnostní odměny, roční odměna formou příspěvku na Flexi pass kartu
Jiné výhody příspěvek na stravování, životní připojištění, výhodné tel. tarify
Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu asv@asv-solnice.cz.

Požadujeme:
- důslednost, pečlivost
- praxe vítána.
Náplň práce:
- údržba strojů a výrobního zařízení.
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění
- pravidelné výkonnostní odměny
- roční odměna formou příspěvku na Flexi pass kartu
- možnost využití výhodných telefonních tarifů i pro členy rodiny
- jistotu a zázemí stabilní české společnosti
- dobré finanční ohodnocení, práci v přátelském kolektivu
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66969081
Zaměstnavatel:
ASV výrobní družstvo (47452544)
Kde budete pracovat:
ASV výrobní družstvo
Kontaktní údaje:
Tel.: 494596323
E-mail: asv@asv-solnice.cz

Další nabídka práce podle lokality