Nabídka práce Servisní technici - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNICI v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 04.09.2023 firma - zaměstnavatel T - CZ, a.s. (25269879). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technici
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní technici elektronici
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.09.2023
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené + 3 dny sick day
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce ve společnosti
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Zajištění servisu ve svěřeném regionu v oblasti radiokomunikačních přístrojů.
- Provádění pravidelné údržby a prohlídky přístrojů.
- Zjištění příčiny poruchy a provedení opravy.
- Testování a diagnostika technických zařízení.
- Poskytování technické podpory zákazníkům.
- Koordinace a spolupráce s ostatními týmy při práci na projektech/zakázkách (spolupráce s technickým týmem při testování, spolupráce s obchodníky při tvorbě nabídek).
- Provádění školení zákazníků.
Požadavky:
- SŠ vzdělání/střední odborné vzdělání nebo praxi a zkušenosti s montáží elektrických nebo mechanických sestav výhodou.
- Manuální zručnost, technické přemýšlení, spolehlivost, časovou flexibilitu, asertivitu a pozitivní přístup.
- Praxe a znalost drážního prostředí výhodou.
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Práce s PC - textový editor (Word) uživatelská znalost MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. splnění podmínek dle NV č. 194/2022 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na komunikativní úrovni
Čeština (pasivní) v případě zájmu cizinců

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66970190
Zaměstnavatel:
T - CZ, a.s. (25269879)
Kde budete pracovat:
T - CZ, a.s. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 607 184 470
E-mail: lucie.trampotova@lp-praha.cz