Nabídka práce CAD designer/designerka - Račice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa CAD DESIGNER/DESIGNERKA v lokalitě Račice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 10.04.2024 firma - zaměstnavatel 2JCP a.s. (47286393). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
CAD designer/designerka
Odvětví:
Výroba a provoz
Strojírenští technici přípravy a realizace investic, inženýringu
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.04.2024
Mzda:
28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CO BUDETE DĚLAT
Tvořit 3D modely a zpracovávat výrobní dokumentaci zákazníka
Spolupracovat s ostatními odděleními (výroba, technologie, obchod, kontrola atd.)
Spravovat technickou dokumentaci

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
Vzdělání SOŠ (gymnázium, technická nebo strojní)
Aktivní znalost SW Autodesk Inventor a AutoCad, MS Office
Aktivní přístup, samostatnost, spolehlivost

PROČ ZROVNA K NÁM?
Funguje nám to spolu - jsme tým lidí a přátel, který si navzájem pomáhá, podporuje se a společně chce změnit budoucnost českého strojírenství.
Máme flexibilní začátek a konec pracovní doby, takže si můžeme práci přizpůsobit svému dennímu rytmu.
Za dobře odvedenou práci máme nárok na odměny.
Máme k dispozici 25 dní dovolené.
Pokud to máme do práce dál, využíváme příspěvek na cestu až do výše 2 000 Kč / měsíc.
Víme, že angličtina je v dnešní době potřeba téměř na každém kroku a proto máme lekce přímo na pracovišti.
Využíváme výhodné mobilní tarify nejen pro naše zaměstnance, ale i pro jejich rodiny.
Postaráme se o teplé i studené obědy v naší kantýně za dotované ceny (od 27 Kč za oběd), na pracovišti máme k dispozici nápoje po celou dobu směny.
Vážíme si názoru našich lidí a proto za úspěšné doporučení nového kolegy vyplácíme odměnu ve výši 40 000 Kč.
Oceňujeme loajalitu našich zaměstnanců a odměňujeme je při pracovním výročí.
Rádi se společně potkáváme i mimo práci, pořádáme fotbalové turnaje, Dny pro naše zaměstnance a jejich rodiny a další akce v průběhu roku.
více na www.skutecnabudoucnost.cz
Způsob prvního kontaktu:
e-mailem
telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66972981
Zaměstnavatel:
2JCP a.s. (47286393)
Kde budete pracovat:
2JCP a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 506 050
E-mail: storkova@2jcp.group

Další nabídka práce podle lokality