Nabídka práce ÚČETNÍ PRO OBCHODNÍ KANCELÁŘ NA UKRAJINĚ S UKRAJINŠTINOU - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ PRO OBCHODNÍ KANCELÁŘ NA UKRAJINĚ S UKRAJINŠTINOU v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 19.07.2023 firma - zaměstnavatel Kingspan a.s. (64829201). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ÚČETNÍ PRO OBCHODNÍ KANCELÁŘ NA UKRAJINĚ S UKRAJINŠTINOU
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.07.2023
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody firemní kantýna a stravování, výuka cizích jazyků, Cafeteria atp.
Náplň práce: vedení účetnictví pro naši pobočku na Ukrajině (plus některé další země); účtování faktur, mezd, příprava DPH a Intrastatu; zastřešení celého účetnictví dané pobočky; spolupráce s externími účetními, auditory; spolupráce s obchodním týmem pobočky, pravidelný reporting (měsíční, pololetní, roční)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Ukrajinština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Kingspan a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66974021
Zaměstnavatel:
Kingspan a.s. (64829201)
Kde budete pracovat:
Kingspan a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 939 725
E-mail: pavlovcovam@kingspan.com

Další nabídka práce podle lokality