Nabídka práce Slévárenský dělník - Modřice na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK v lokalitě Modřice na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 30.11.2023 firma - zaměstnavatel KOVOLIT, a.s. (00010235). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Slévárenský dělník
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští kovodělníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
30.11.2023
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
První kontakt: osobně (Nádražní 344, Modřice - PO-PÁ 9:30 hod. po tel. domluvě), e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 7:30-15:00 hod.)
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Co budete dělat?
- obsluhovat pec pro tepelné zpracování odlitků
- rovnat tepelně zpracované odlitky do palet dle balicího předpisu
- pracovat v nepřetržitém provozu, ale jen Po-Pá (volné víkendy)
- nástup možný ihned, smlouva na dobu určitou, po roce doba neurčitá

Co očekáváme?
o zodpovědnost, spolehlivost, dobrý zrak, technické myšlení, porozumění česky psanému textu (dokumentaci)

Zaměstnanecké výhody:
o docházková prémie
o týden dovolené navíc, tj. 5 týdnů dovolené
o pracoviště v Modřicích s výbornou dostupností (vlak, autobus, tramvaj)
o 11 hod. směny v nepravidelném režimu Po-Pá (15-16 směn měsíčně)
o široký výběr dotované stravy
o věrnostní odměny
o výhodné telefonní a datové tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66975241
Zaměstnavatel:
KOVOLIT, a.s. (00010235)
Kde budete pracovat:
KOVOLIT, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 740 713
E-mail: personalista@kovolit.cz

Další nabídka práce podle lokality