Nabídka práce Technici kvality - Dobříš na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICI KVALITY v lokalitě Dobříš na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel Doosan Bobcat EMEA s.r.o. (26489201). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technici kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: technici kvality
OC
Náplň práce:
- přezkoumávání a odstraňování vadných dílů
- prevence kvalitativních problémů ve výrobě
- udržuje vysokou kvalitu své práce a svého týmu
- Zodpovídá za bezpečnost a dodržování pravidel BOZP
Požadujeme:
- pečlivost, zodpovědný přistup
- ochotu pracovat ve směnném provozu
Znalost AJ a RJ výhodou.
Zkušenosti v oboru výhodou .
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- Kč
Kontakt: Schneiderová Tereza, tel.: 722 169 521, e-mail: tereza.schneiderova@doosan.com, prace@doosan.com
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-čt od 9:00 do 15:00 od, pá pd 9:00 do 12:00 hod.
Místo výkonu práce: Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66978047
Zaměstnavatel:
Doosan Bobcat EMEA s.r.o. (26489201)
Kde budete pracovat:
Doosan Bobcat EMEA s.r.o., provoz Dobříš
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 169 521
E-mail: tereza.schneiderova@doosan.com

Další nabídka práce podle lokality