Nabídka práce Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené - Davle na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI PÉČE O ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ v lokalitě Davle na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 19.12.2023 firma - zaměstnavatel Portus Praha z.ú. (26525305). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené
Odvětví:
Zdravotnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.12.2023
Mzda:
34 000 až 36 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nabízíme:
" smysluplnou práci v zavedené neziskové organizaci, práci v otevřeném, přátelském kolektivu
" práce v regionu Praha-západ (zázemí Davle, Slapy), možnost plného i zkráceného úvazku (0,6 - 1 úv.)
" práce v terénních službách Podpora samostatného bydlení a Sociální rehabilitace
" nástupní mzda ve výši 34.000 - 36.000 Kč hrubého (při plném úvazku)
" příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook, stravenkový paušál
" hradíme povinné vzdělávání dle Zákona 108/2006 Sb., pravidelnou supervizi

Náplň práce:
" vedení a odpovědnost za naplňování individuálních plánů a evidence v systému e-quip
" podpora asistentů sociálních služeb v práci s klienty, casemanagement
" vedení odborného poradenství pro klienty
" přijímání nových klientů - posuzování žádostí, přijímání, vedení smluv
" odpovědnost za naplňování standardů kvality sociálních služeb, společně s týmem
" komunikace s rodiči a opatrovníky ohledně sociální agendy
" jednání v oblastech sociální práce s úřady, obcemi, spolupracovníky, stážisty, rodiči a opatrovníky
" spolupráce při tvorbě odborných metodik

Požadujeme:
" VŠ, VOŠ v oboru sociální práce a v dalších oborech dle §110 zákona č. 108/2006Sb, čistý trestní rejstřík
" znalost práce na PC uživatelsky (Office, email, internet)
" pozitivní vztah k práci s lidmi s mentálním postižením
" dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
" předchozí zkušenost v sociálních službách alespoň 2 roky
Výhodou:
" řidičský průkaz skupiny B
" práce na obdobné pozici
-zaměstanecké výhody: příspěvek na dopravu, pět týdnů dovolené a 4 dny bonus free days, notebook, stravenkový paušál

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
66979749
Zaměstnavatel:
Portus Praha z.ú. (26525305)
Kde budete pracovat:
Portus Praha z.ú., Davle
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 920 994
E-mail: siskova@portus.cz

Další nabídka práce podle lokality