Nabídka práce NÁSTROJAŘ/NÁSTROJAŘKA - Kralice na Hané na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa NÁSTROJAŘ/NÁSTROJAŘKA v lokalitě Kralice na Hané na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel LINAPLAST s.r.o. (25348965). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 44 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
NÁSTROJAŘ/NÁSTROJAŘKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Nástrojaři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
40 000 až 44 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody až 1600 Kč/měs.
Dovolená navíc
Jiné výhody náborový příspěvek, příspěvek na jazykový kurz, životní pojištění
Kontaktní osoba Škrabalová Hana, tel. 583 037 124 (volat 8:00-16:00 hod.), e-mail: kariera@linaplast.cz
Požadavky: SŠ technického směru, komunikativnost, pečlivost, schopnost a ochota učit se nové věci, znalost čtení technické dokumentace, pracovitost a manuální zručnost.
Náplň práce: výroba a oprava vstřikovacích forem dle dodané dokumentace, organizace výroby jednotlivých dílů forem a návrhy na jejich opravu ve spolupráci s mistrem, obsluha soustruhu, oprava forem z lisovny, dodržování nastavených systémů řízení a certifikovaných systémů kvality.
Nabízíme: plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za směnu, příspěvek na dopravu až 1 600 Kč měsíčně, odměna za odpracovanou dobu ve výši Kč 1500,- měsíčně, možnost náborového příspěvku 5000 Kč, příspěvek na jazykový kurz 1000 Kč/pololetí, příspěvek na životní pojištění až 1000 Kč měsíčně, pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní odměny až 4000 Kč ročně, 25 dní dovolené +2 dny sick days, vitamínové balíčky, flexi passy při životním jubileu, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny, firemní slevové akce (např. zvýhodněné lístky do kina Šantovka, aquapark Olomouc), firemní akce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné znalost čtení výkresové dokumentace

Reference:
66980902
Zaměstnavatel:
LINAPLAST s.r.o. (25348965)
Kde budete pracovat:
LINAPLAST s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 583 037 124
E-mail: kariera@linaplast.cz