Nabídka práce uklízeč/ka - obsluha mycího stroje - Vodňany na Strakonicku

Nabídka volného pracovního místa na pozici uklízeč/ka - obsluha mycího stroje již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 21.08.2023 do 15.11.2023. Níže si můžete prohlédnout alternativní nabídky volných pracovních míst od stejného zaměstnavatele, ze stejné lokality, stejného oboru případně s totožnými benefity.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky

Strakonice | Mzda: 120 Kč | Náplň práce: úklid kanceláří, práce v kolektivu. Pro osoby se zdravotním postižením. Kontakt tel. 608350075, v době od 8.00-16.00 hod.

Strakonice | Mzda: 120 Kč | Pracovní doba od 16 do 21 hodin - 5 hodin denně. Popis činnosti: úklid kancelářských prostor. Poznámka: zástup za nemoc. Kontakt: telefonicky, e…

Strakonice | Mzda: 120 Kč | Požadvaky: obsluha sedacího mycího stroje (strojní úklid), mzda po zapracování 130,-- Kč/hod. požadována trestní bezúhonnost. Nástup po domluvě, PP…

Další volná pracovní místa podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa

Užitečné informace k pracovnímu místu

Uklízeči a pomocníci uklízejí vestibuly, chodby, kanceláře a pokoje v hotelech, motelech, letoviscích, nemocnicích, školách, kancelářských budovách a soukromých rezidencích. Zaměstnávají je hotely, motely, letoviska, rekreační zařízení, nemocnice a další instituce, společnosti spravující budovy, firmy poskytující úklidové služby i soukromé osoby. Uklízeči vykonávají úklidové práce v obytných a institucionálních zařízeních.

Volná pracovní místa Garance Písek Int. s.r.o.

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
uklízeč/ka - obsluha mycího stroje
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
120 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.