Nabídka práce Projektmanager SK A0 SUV IN (m/ž) - (Okres Mladá Boleslav)

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTMANAGER SK A0 SUV IN (M/Ž) v lokalitě (Okres Mladá Boleslav) přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel ŠKODA AUTO a.s. (00177041). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 100 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektmanager SK A0 SUV IN (m/ž)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci organizace a řízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
60 000 až 100 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
osobně :
tel +420326816804

Náplň práce
- zajišťuje v rozšířené působnosti koordinaci vývojových aktivit integrace celého vozu, karoserie a vnitřní výbavy, elektriky/elektroniky vozu a dalších součástí vozu A0 SUV a platformy MQB27 G Serie,
- zajišťuje funkce technického řízení projektu pro A0SUV a MQB 27 G Serie a pro následné projekty
- převzetí, příprava a odsouhlasování vývojových standardů a vývojových kritérií v projektu
- komunikace a spolupráce s uživateli platformy MQB27G Serie (VW do B, VW SA, VW China, SVWIPL).
- zastupování vedoucího EXZ v grémiích
- Požadujeme minimálně Bc. vzdělání
- Znalost AJ na jednací úrovni, další cizí jazyky výhodou
- praxe z automobilového průmyslu výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66982589
Zaměstnavatel:
ŠKODA AUTO a.s. (00177041)
Kde budete pracovat:
ŠKODA AUTO a.s. okr. Mladá Boleslav
Kontaktní údaje:
Tel.: + 420 326 816 804
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Další nabídka práce podle lokality