Nabídka práce Trenér/ka dovedností výroby tvářní (m/ž) - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa TRENÉR/KA DOVEDNOSTÍ VÝROBY TVÁŘNÍ (M/Ž) v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 29.09.2023 firma - zaměstnavatel FOXCONN CZ s.r.o. (25938002). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Trenér/ka dovedností výroby tvářní (m/ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
29.09.2023
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody slevy u partnerů
Podnikové stravování
Dovolená navíc celkem 5 týdnů
Zvláštní prémie příspěvek na penzijní připojištění
Jiné výhody firemní fitness, kavárna, výhodné T-Mobile tarify, benefitní systém Cafeterie
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- zodpovědnost za trénink DL zaměstnanců
- spolupráce s oddělením Engineeringu při testování nových dílů, nastavení výrobních procesů a technologií na základě NPI
- účastní se aktivit zavádění nových produktů a je v roli aktivního účastníka při analýze možného výskytu a vlivu vad (FMEA)
- zlepšování výrobních procesů a zvádění nových technologií
- tránink nových operátorů a udělení kvalifikace pro nutné dovednosti v rámci alokované funkce
- vyhodncení požadavků na dovednosti u DL zaměstnanců, spolupráce na tvorbě tréninkového plánu DL zaměstnanců
- spolupráce na tvorbě tréninkové dokumentace potřebné pro kvalifikaci na nový produkt

Pravidelná školení v oblasti "měkkých"i "tvrdých" dovedností. Stabilní zaměstnání - smlouva na dobu neurčitou.

Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66982640
Zaměstnavatel:
FOXCONN CZ s.r.o. (25938002)
Kde budete pracovat:
FOXCONN CZ s.r.o. - Pardubice
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 593 169
E-mail: ndzjaduch@cz.foxconn.com