Nabídka práce administrativní pracovník/ce - Planá nad Lužnicí na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE v lokalitě Planá nad Lužnicí na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 04.03.2024 firma - zaměstnavatel ALVARAK GROUP a.s. (25152700). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
administrativní pracovník/ce
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.03.2024
Mzda:
27 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody příspěvek na stavování
Poznámka k nabídce práce:
Hledáme: Administrativní pracovník/ce

Náplň práce:
Organizace, příprava nabídek zákazníkům, práce s excelem, týmová spolupráce.
Nabízíme:
Práci v mezinárodní firmě zabývající se papírenskými potřebami, dárkovinami a produkty na pečení, která své zboží expeduje po celém světě.
Práce na jednu směnu Po-Pá od 7 do 15:30 hodin - víkendy volné.
Při dobře odvedené práci finanční odměna formou bonusů.
Příjemný kolektiv.
Možnost zaškolení a kariérního růstu.
Obědy k dispozici zdarma.

Požadujeme:
Výborná znalost práce na počítači (především MS WORD a MS EXCEL)
Příjemné a přátelské vystupování, spolehlivost, pečlivost a organizovanost.

Kontakt:
Simona Jedličková
e-mail: eshop@alvarak.cz
Telefon: 770 195 783

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Práce s PC Výborná znalost práce na počítači (především MS WORD a MS EXCEL)

Reference:
66983121
Zaměstnavatel:
ALVARAK GROUP a.s. (25152700)
Kde budete pracovat:
ALVARAK GROUP a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 195 783
E-mail: eshop@alvarak.cz

Další nabídka práce podle lokality