Nabídka práce Automechanik - opravář, údržbář (M/Ž) - Třeboň na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK - OPRAVÁŘ, ÚDRŽBÁŘ (M/Ž) v lokalitě Třeboň na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel Lesostavby Třeboň a.s. (47239328). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 150 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Automechanik - opravář, údržbář (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři nákladních automobilů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7:30 - 16:00)
Jaká bude vaše pracovní náplň?
- Běžné opravy osobních a nákladních vozidel, opravy strojní mechanizace.
- Montáž a demontáž dílů.
- Pravidelné, preventivní údržby a čištění vozů a strojů.
Jaké jsou požadavky na tuto pozici?
- Vyučení v oboru automechanik/opravář zemědělských strojů.
- Praxe 2 roky nebo zručný absolvent.
- Řidičský průkaz min. skupiny B, VÝHODOU C.
- VÝHODOU svářečský průkaz.
- Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost.
Co vám můžeme nabídnout?
- Dobré mzdové ohodnocení a motivační systém odměňování (hrubá mzda od 150,- Kč/hod, příplatky k základní mzdě + odměny z fondu vedoucího až 12 000,- Kč ročně).
- Hlavní pracovní poměr (doba určitá s možností prodloužení), jednosměnný provoz od PO - PÁ, prac. doba cca 7:00 - 15:30.
- Benefity: Dovolená 25 dní, příspěvek na stravování 80 Kč/den nebo stravné od 129 Kč/den, zajištění školení, dárkové balíčky.
- Pracoviště Třeboň.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66984395
Zaměstnavatel:
Lesostavby Třeboň a.s. (47239328)
Kde budete pracovat:
Lesostavby Třeboň a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 725762801
E-mail: kocandova@lstb.cz

Další nabídka práce podle lokality