Nabídka práce Vrátný/á (OZP) - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa VRÁTNÝ/Á (OZP) v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 06.01.2024 firma - zaměstnavatel DISCRET TS s.r.o. (24270288). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Vrátný/á (OZP)
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Vrátní
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
06.01.2024
Mzda:
18 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný dle dohody.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. (osoby s invaliditou nebo zdravotně znevýhodněné)

Náplň práce:
Recepční činnost
Kontrolní pěší pochůzky po objektu
Kontrola CCTV
Namátkové kontroly na přítomnost alkoholu

Nabízíme:
Práci na HPP (možno domluvit i jinou délku úvazku - práce i na DPP nebo DPČ)
Hodinovou sazbu od 110,80,- Kč / h + odměny
Flexibilitu v plánování směn

Požadujeme:
Trestní rejstřík bez záznamu
Spolehlivost, zodpovědnost a flexibilitu
Zkušenost v oboru výhodou, ne podmínkou
Certifikát strážného výhodou - lze dodělat

Zájemci se mohou hlásit:
- osobně v místě výkonu práce na adrese METSO, Tovačovská 17, Přerov
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ostraha@discret.cz
- telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 17:00 na tel.čísle: 776 736 276 - paní Marcela Hajdová
- telefonicky na čísle 7777 155 283 - pan Martin Maršovský

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66984781
Zaměstnavatel:
DISCRET TS s.r.o. (24270288)
Kde budete pracovat:
DISCRET TS s.r.o. - pracoviště METSO Přerov
Kontaktní údaje:
Tel.: 776736276
E-mail: ostraha@discret.cz

Další nabídka práce podle lokality