Nabídka práce Mechanik/seřizovač (Ž/M) - Kuřim na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/SEŘIZOVAČ (Ž/M) v lokalitě Kuřim na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 31.08.2023 firma - zaměstnavatel STEINEX a.s. (29375134). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mechanik/seřizovač (Ž/M)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
31.08.2023
Mzda:
32 000 až 42 000 Kč
První kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně po domluvě (Zámecká 13, 664 34 Kuřim, 8-14h)

Náplň práce:
o provádění kontrolních prohlídek strojního zařízení, předcházení poruchám
o nastavování programů na balicích a krájecích strojích
o výměna tvarovacích a svařovacích forem
o spolupráce s mistry výroby
o účast při zavádění nových technologií
o dodržování bezpečnostních předpisů a norem

Jak si Vás představujeme:
o těší Vás dobře odvedená práce
o máte min. výuční list v oboru strojní mechanik, seřizovač či zámečník nebo máte praxi na pozici údržbáře či seřizovače
o znalost balicích strojů značky Multivac, ULMA a nářezových strojů Weber výhodou
o vyhláška 194/2022 Sb. § 6 (dříve vyhláška 50/1978 Sb.) a svářečský průkaz výhodou
o vyhovuje Vám práce ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední)
o jste manuálně zručný/á, pečlivý/a, zodpovědný/á a máte chuť do práce
o jste aktivní a nečekáte jen na zadání pracovního úkolu
o jste týmovým hráčem

Zaměstnanecké výhody:
stravování zdarma
měsíční prémie a bonusy
příspěvek na dopravu
příspěvek na údržbu oděvů
příspěvek na penzijní přípojištění
sleva na naše výrobky
kvalitní zaškolení na danou pozici
pracovní poměr v prosperující společnosti

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66985115
Zaměstnavatel:
STEINEX a.s. (29375134)
Kde budete pracovat:
STEINEX a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 733 735 558
E-mail: konecna@steinex.cz

Další nabídka práce podle lokality