Nabídka práce strojní operátor/strojní operátorka - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ OPERÁTOR/STROJNÍ OPERÁTORKA v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel KOS WIRE EUROPE s.r.o. (27311562). Výše nabídnuté mzdy je 39 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
strojní operátor/strojní operátorka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
30 500 až 39 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody sick days
Hledáme strojní operátory pro výrobní halu v Lovosicích. Nabízíme náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč *
Popis pracovní pozice:
-nepřetržitý směnný provoz
-výroba nerezového drátu dle zadaných objednávek
-obsluha jeřábů a vysokozdvižných vozíků (školení zajistíme)
Nabízíme:
-náborový bonus ve výši 20 000 Kč
-adekvátní mzdové ohodnocení (nárůst mzdy po zaškolení + osobní ohodnocení dle podávaných výkonů + bonus za splněný pracovní fond)
-zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru
-přátelské a férové pracovní prostředí
Benefity:
-stravování na pracovišti zcela zdarma
-roční bonus, letní bonus
-sick days
-dovolená nad rámec zákoníku práce
-příplatky nad rámec zákoníku práce
-vitamínové balíčky, věcné dary, firemní akce
Očekáváme od Vás pečlivost, spolehlivost a dochvilnost. Vzdělání technického směru výhodou, nikoli podmínkou.

Pro zařazení do výběrového řízení je nutné zaslat životopis.

Těšíme se na Vás!

*po změně smlouvy na dobu neurčitou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66985261
Zaměstnavatel:
KOS WIRE EUROPE s.r.o. (27311562)
Kde budete pracovat:
KOS WIRE EUROPE s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 416 916 716
E-mail: prace@koswire.com

Další nabídka práce podle lokality