Nabídka práce Odborný referent / Vrchní referent Oddělení vyměřovací V Odbor vyměřovací II - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ REFERENT / VRCHNÍ REFERENT ODDĚLENÍ VYMĚŘOVACÍ V ODBOR VYMĚŘOVACÍ II v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 18.01.2024 firma - zaměstnavatel GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ (72080043). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 710 Kč .

Odborný referent / Vrchní referent Oddělení vyměřovací V Odbor vyměřovací II
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Úvazek:
Služební poměr
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.01.2024
Mzda:
21 710 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Bc. Petra Veselá, tel.: 224 043 355,
e-mail: Petra.Vesela2@fs.mfcr.cz

Náplň práce:
zajištění správy více druhů daní u přidělených daňových subjektů,
za oblast spravovaných daní vedení části spisů daňových subjektů,
provádění potřebných procesních úkonů podle daňového řádu,
vyrozumívání daňových subjektů o nedoplatku, zpracovávání výkazů nedoplatků a předávání k vymáhání.

Nabízíme:
pružná služební doba,
25 dní dovolené,
5 dní indispozičního volna,
1 den placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům,
příspěvek na stravování,
čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, resp. doplňkové penzijní spoření, stravování nebo prostřednictvím systému cafeterie),
rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních,
letní tábor pro děti zaměstnanců,
víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám (i pro rodinné příslušníky),
možnost zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66985394
Zaměstnavatel:
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ (72080043)
Finanční úřad pro hl. m. Prahu - Štěpánská 619/28, 112 33 Praha 1
Kontaktní údaje:
Tel.: 224 043 355
E-mail: Petra.Vesela2@fs.mfcr.cz