Nabídka práce ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA - Mostkovice na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA v lokalitě Mostkovice na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel FORTE a.s. (25322303). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 21 840 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ELEKTROMECHANIK/ELEKTROMECHANIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
21 840 Kč
Kontaktní osoba Vladimír Benc, tel. 775 750 343, e-mail: vladimir.benc@forteas.cz

Požadujeme: vyučení v oboru elektro mechanik slaboproud, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ELEKTRIKÁŘE S VYHLÁŠKOU 50 Sb./78, Důležité je chuť pracovat a chtít se učit i novým věcem - na danou pozici, zaučíme, a zajistíme vyškolení

Náplň práce: kalibrace elektrických měřidel v metrologické laboratoři

Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie, stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy, čtvrtletní motivační příspěvek za bezvadné plnění (max. do výše) 3 000,- Kč, roční odměna do výše 13. platu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, FORTE a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66985785
Zaměstnavatel:
FORTE a.s. (25322303)
Kde budete pracovat:
FORTE, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 750 343
E-mail: vladimir.benc@forteas.cz

Další nabídka práce podle lokality