Nabídka práce Servisní technik - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel DAB Trade, s.r.o. (25815806). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Servisní technik
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Elektromechanici
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, služební automobil, služební telefon
1. kontakt telefonicky v Po-Pá 8-16 hod., e-mailem, osobně. Tel.: 603 832 532, e-mail: boris.vykoupil@dabtrade.cz

Požadavky: ŘP sk. B, samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení, základní znalost elektro, pečlivost, přesnost, slušné vystupování, ČJ slovem a písmem, nástup IHNED

Náplň práce: výroba, montáž a servis automatických dveří, dveřní a okenní techniky, zkušenosti s dveřní a vratovou technikou výhodou.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, služební automobil, služební telefon

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) znalost slovem i písmem

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66986111
Zaměstnavatel:
DAB Trade, s.r.o. (25815806)
Kde budete pracovat:
DAB Trade, s.r.o., Ostrava - Heřmanice
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 832 532
E-mail: boris.vykoupil@dabtrade.cz

Další nabídka práce podle lokality