Nabídka práce Asistent/ka oddělení propagace - vyhrazeno pro OZP - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA ODDĚLENÍ PROPAGACE - VYHRAZENO PRO OZP v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. (60930942). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 160 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Asistent/ka oddělení propagace - vyhrazeno pro OZP
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní administrativní pracovníci a asistenti
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
130 až 160 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jízdní výhody klidné prostředí, férový přístup a odměny zázemí stabilní firmy
Jiné výhody klidné prostředí, dlouhodobou spolupráci, férový přístup, firemní terapeuti,
Jsme chráněnou dílnou, která vám nabízí pracovní pozici, kde se budete podílet na administrativě chodu propagačního oddělení. Zároveň získáte i možnost aktivně se podílet na výrobě reklamy, propagačních materiálů a prezentaci na sociálních sítích.

Pracovní náplň: administrace a podpora reklamního oddělení, pomoc při výrobě a montáži tištěné / řezané grafiky, úprava a optimalizace www, správa Google Analytics, správa sociálních profilů firmy vytváření příspěvků a článků

A nebojte se, co neumíte, to Vás naučíme. Hlavní je nadšení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66987467
Zaměstnavatel:
Propagační podnik Hradec Králové s.r.o. (60930942)
Kde budete pracovat:
Propagační podnik Hradec Králové s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 608174724
E-mail: vedoucikancelare@pphk.eu

Další nabídka práce podle lokality