Nabídka práce PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel DPD INVEST s.r.o. (04572343). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 16 500 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE ÚKLIDU
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
16 500 Kč
V\HRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontakt Doležel Radek, tel.: 776059001 (volat Po-Pá do 14:00), e-mail: docista@uklidprostejov.cz
Požadujeme: smysl pro pečlivost a čistotu, spolehlivost, výhoudou řidičské oprávnění sk. B - není nutné
Náplň práce: jedná se zejména o úklid ubytovacího zařízení v rozsahu cca 6 hodin denně 8:00-14:00
Nabízíme: vstřícnost při plánování pracovních směn, možnost umístění dítěte do partnerské dětské skupiny, fungující kolektiv

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Ano, DPD INVEST s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66992296
Zaměstnavatel:
DPD INVEST s.r.o. (04572343)
Kde budete pracovat:
DPD INVEST s.r.o. - Prostějov
Kontaktní údaje:
Tel.: 776059001
E-mail: docista@uklidprostejov.cz