Nabídka práce Emisní technici servisu nákladních vozidel - Tečovice na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa EMISNÍ TECHNICI SERVISU NÁKLADNÍCH VOZIDEL v lokalitě Tečovice na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel AUTOKOM, spol. s r.o. (47906413). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Emisní technici servisu nákladních vozidel
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
32 000 až 40 000 Kč
Požadavky: řidičský průkaz sk. C, vyučení v oboru, proškolení a znalost problematiky výhodou, bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a profesionální přístup,
ochota učit se novým věcem

Náplň práce: měření emisí motorových vozidel (6,00-14,30)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou a na vánoce, zázemí stabilní společnosti

Telefonický kontkat je možný v pravoní den: 8:00-14:00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66994965
Zaměstnavatel:
AUTOKOM, spol. s r.o. (47906413)
Kde budete pracovat:
AUTOKOM, spol. s r.o. - sídlo Tečovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 577 832
E-mail: rihacek.vojtech@autokom.cz

Další nabídka práce podle lokality