Nabídka práce Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI V ZÁKAZNICKÝCH KONTAKTNÍCH CENTRECH v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel HAUSER spol. s r.o. (14500051). Výše nabídnuté mzdy za (22.5 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
22.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
40 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Komunikace s našimi zákazníky v Německu, Velké Británii, České a Slovenské republice (telefon, e-mail)
Příjem a zpracování servisních požadavků
Organizace dojezdu servisního technika
Přímá spolupráce v rámci servisu s dalšími kolegy a servisními partnery na našich evropských pobočkách
Požadujeme:
Aktivní znalost německého jazyka alespoň na úrovni B2 a anglického jazyka na úrovni B1, znalost češtiny C1 nebo rodilý mluvčí
Prozákaznický přístup
Organizační schopnosti
Ochotu pracovat na směny 7,5 h denně
Zkušenost ze zákaznického servisu je pro Vás výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme:
Příjemné pracovní zázemí mezinárodni expandující společnosti
Aktivní využití cizích jazyků na denní bázi
Motivující finanční ohodnocení úměrné náročnosti pozice a Vašim zkušenostem
Dotované stravovaní
5 týdnů placené dovolené
Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
Možnost práce z domova 30%, v případě větší dojezdové vzdálenosti až 90%
Možnost zkráceného pracovního úvazku – min. 60% plného úvazku
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Místo výkonu práce: České Budějovice
Je to pozice přesně pro Vás? Tak nám prosím pošlete svůj životopis i v německém jazyce.

Více volných míst najdete na www.hauser.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC Běžná uživatelská znalost PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) Min. B1 slovem i písmem
Němčina (aktivní) Min. B2 slovem i písmem
Čeština (aktivní) C1 nebo rodilý mluvčí

Ano, HAUSER spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66997426
Zaměstnavatel:
HAUSER spol. s r.o. (14500051)
Kde budete pracovat:
HAUSER spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420388404345
E-mail: erika.nova@hauser.com