Nabídka práce Instalateří - vzduchotechnických zařízení - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa INSTALATEŘÍ - VZDUCHOTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel TG SERVICE a.s. (17478847). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 46 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Instalateří - vzduchotechnických zařízení
Odvětví:
Stavebnictví
Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
32 000 až 46 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
tel.: 736 126 049, Po - Pá v době 8 - 16 hod
e-mail: bartonikova@tgservice.cz

Náplň práce:
- stanovení poruch, provádění běžné údržby VZT potrubních rozvodů zařízení
- pravidelné vyhodnocování provozuschopnosti zařízení
- opravy potrubních rozvodů a součástí vzduchotechnických a chladicích zařízení
- kontrola a provádění funkčních a tlakových zkoušek potrubí
- provádění analýz vzniklých poruch a navrhování následných opatření
- práce s technickou dokumentací

Požadavky:
- vyučení nebo praxe v oboru
- svářečské zkoušky
- základní znalost práce na PC
- orientace v technické dokumentaci
- pracovní nasazení, samostatnost

Nabízíme:
- pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav
- práce v jednosměnném provozu
- kompletní zaškolení
- práce na HPP na dobu určitou / neurčitou po roce
- práce s nejmodernější špičkovou technikou
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- příspěvek na stravování formou stravenek
- další benefity

Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné odměny,
5 týdnů dovolená, stravenky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66997532
Zaměstnavatel:
TG SERVICE a.s. (17478847)
Kde budete pracovat:
TG SERVICE a.s. MB- Tř.V.Klementa
Kontaktní údaje:
Tel.: 731447800
E-mail: bartonikova@tesyco.cz