Nabídka práce dělník/dělnice na pájecí a osazovací automaty - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/DĚLNICE NA PÁJECÍ A OSAZOVACÍ AUTOMATY v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel TRCZ s.r.o. (26486059). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 31 000 Kč .

Pracovní pozice:
dělník/dělnice na pájecí a osazovací automaty
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
31 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE:
o zodpovídá za přípravu výroby na AOI automatech
o obsluhuje výrobní zařízení a zodpovídá za kvalitu procesu výroby

POŽADAVKY:
o zkušenosti s pájením
o základní znalost IPC standardu
o základní znalost práce na PC
o manuální zručnost
NABÍZÍME:
o stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)

Způsob prvního kontaktu: e-mailem, nebo výběrové řízení každý čtvrtek v 9.00h.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66998015
Zaměstnavatel:
TRCZ s.r.o. (26486059)
Kde budete pracovat:
TRCZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 416 421 201
E-mail: martina.smidtova@trcz.cz

Další nabídka práce podle lokality