Nabídka práce Pradlena / skladník (20 hodin týdně) - OZP - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRADLENA / SKLADNÍK (20 HODIN TÝDNĚ) - OZP v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 02.01.2024 firma - zaměstnavatel 1. FC Poruba, z.s. (05989167). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 9 450 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pradlena / skladník (20 hodin týdně) - OZP
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.01.2024
Mzda:
9 450 Kč
VYHRAZENO PRO OZP s max. 2. stupněm invalidity. První kontakt telefonicky nebo e-mailem a domluvit si osobní jednání. Tel: 602 348 384, e-mail: sekretariat@1fcporuba.cz
Požadujeme: min. SŠ vyučen, základní znalost PC (word, excel), samostatnost, spolehlivost, smysl pro pořádek

Nabízíme:
- HPP na 4hod. (zkrácený úvazek, na dobu určitou po roce možno na neurčito)
- 4 týdny dovolené
- dvousměnný provoz - ranní/odpolední ( 9-13,13-17hod.), svátky a víkendy volné
- práce v příjemném málem kolektivu

Náplň práce:
- obsluha praček a sušiček (vkládání a vykládání prádla a jeho následného skládání, roztřídění a uložení na místo)
- není nutné mít praxi v oboru - zaučíme
- v rámci náplně práce je také příjem a výdej balíků (PPL, GLS, WE DO)
- nejedná se o manipulaci či těžké nošení břemen

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC základy Word, Excel

Ano, 1. FC Poruba, z.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66999341
Zaměstnavatel:
1. FC Poruba, z.s. (05989167)
Kde budete pracovat:
1. FC Poruba, z.s.;
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 348 384
E-mail: sekretariat@1fcporuba.cz

Další nabídka práce podle lokality