Nabídka práce Vychovatel/vychovatelka - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace (44555440). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vychovatel/vychovatelka
Odvětví:
Školství
Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
30 000 až 33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadavky:
- VŠ vzdělání pedagogického směru
- znalost běžných PC programů
- týmová spolupráce
- cílevědomost, pečlivost, svědomitost
- ŘP sk. B
Pracovní náplň:
- provádí vstupní a průběžnou pedagogickou diagnostiku
- odpovídá za výchovu svěřených dětí v době mimo vyučování
- navrhuje výchovná opatření
- sleduje prospěch a chování své skupiny ve škole, je v kontaktu s vyučujícími
- odpovídá za kvalitní úroveň své práce
Výhody: Benefity formou zvýhodněného stravování, příspěvku na penzijní pojištění, vitamínů, očkování, možnosti seberůstu.
Kontakt: CV a motivační dopis zasílejte pouze e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66999718
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace (44555440)
Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 736612794
E-mail: ddstrekov.red@volny.cz