Nabídka práce Pracovník/nice úklidu - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/NICE ÚKLIDU v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 25.10.2023 firma - zaměstnavatel MADIO z.s. (26572702). Výše nabídnuté mzdy za (8 hod/týdně) je přinejmenším 150 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Pracovník/nice úklidu
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
8
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.10.2023
Mzda:
150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
V MADIO náplň práce:
- Pravidelný týdenní úklid kancelářských prostorů a kuchyňky (celkem 9 místností): utírání prachu na poličkách, stolech, obrazech atpod., vytírání podlahy, vysávání koberců, vynesení odpadkových košů, mytí veškerého nádobí (s tím vám někdy pomůže myčka), praní utěrek a hader, péče o květiny.
- Úklid při akcích během týdne pole časového rozvrhu akcí, bude navíc k pravidelnému týdennímu úklidu. Tady se vždy domluvíme předem, ať víte co vás v týdnu čeká: úklid většího množství nádobí po klientech (skleničky, hrníčky od kávy,…).
- Mimořádné úklidy a práce jsou potřeba tzv. jednou za čas. Jde zejména o mytí oken, praní koberců, praní potahů, vysávání pracovního auta apod. opět se na nich budeme domlouvat případ od případu.

Nabízíme možnost stát se členem realizačního týmu MADIO tomu, kdo má:
- samostatnost, spolehlivost
- poctivý přístup k plnění pracovních povinností
- zkušenosti z podobné práce (výhodou)
- chuť a energii být součástí týmu MADIO

Informace k pracovní pozici a postup, JAK SE PŘIHLÁSIT najdete NA WEBU:

Zaměstnanecké výhody:
o mít pružnou pracovní dobu,
o být každý den v inspirativním prostředí,
o popíjet kvalitní kávu na pracovišti :),
o zažít práci v pozitivně naladěném kolektivu lidí, které to prostě baví.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66999744
Zaměstnavatel:
MADIO z.s. (26572702)
Kde budete pracovat:
MADIO z.s. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 716 883
E-mail: vyberoverizeni@madio.cz