Nabídka práce Inspektor kvality / Inspektorka kvality - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa INSPEKTOR KVALITY / INSPEKTORKA KVALITY v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel Simoldes Plasticos Czech s.r.o. (03545695). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Inspektor kvality / Inspektorka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
26 800 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Dovolená navíc
Jiné výhody 13.plat , příspěvek na stravování, zaměstnanecký program Vodafone
Kontakt telefonicky nebo e-mailem diana.hejzlarova@simoldes.com.

Požadujeme:
- znalost AJ - min. úroveň B1
- znalost MS Office.
Náplň práce:
- kontrola nepravidelností a vad vhodným testem zařízení
- měření s maximální přesností a kvalitou
- vypracování zprávy kontrolní a rozměrové/laboratorní analýzy
- provádění pravidelných auditů výrobních procesů.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66999991
Zaměstnavatel:
Simoldes Plasticos Czech s.r.o. (03545695)
Kde budete pracovat:
Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 177 722
E-mail: diana.hejzlarova@simoldes.com

Další nabídka práce podle lokality