Nabídka práce Kontrolor/ka kvality - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR/KA KVALITY v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 22.04.2024 firma - zaměstnavatel PHARMIX, s.r.o. (25591983). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
Kontrolor/ka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.04.2024
Mzda:
26 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie pohyblivá složka mzdy, roční prémie
Jiné výhody Školení a osobní růst, příspěvek na životní pojištění
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: měření rozměrů v rámci mezioperační a výstupní kontroly, práce s měřidly, vizuální kontrola broušených a leštěných povrchů, měření povrchu drsnoměrem, zpracování kontrolních protokolů, spolupráce při řešení neshod a reklamací
- Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo vyučení s maturitou - technické obory (ideálně strojírenství), vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC - uživatelsky MS Office, zdravotní způsobilost k výkonu práce a výborný zrak, schopnost číst technickou dokumentaci, ochota učit se, odpovědný přístup k práci, samostatnost, proaktivní přístup
- Výhodou: znalosti z oblasti metrologie, znalost práce s měřidly, znallost angličtiny nebo němčiny
- Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou po odpracování jednoho roku, nástup možný ihned, školení a osobní růst, po uplynutí zkušební doby nárok na pohyblivou složku mzdy, roční prémie, týden dovolené navíc, kurzy anglického jazyka, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění, firemní akce a jiné benefity
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 14:00 hod. (Ing. Bartošková, tel: 602 570 880), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kamila.bartoskova@pharmix.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jiné číst technickou dokumentaci

Reference:
67005230
Zaměstnavatel:
PHARMIX, s.r.o. (25591983)
Kde budete pracovat:
PHARMIX, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 570 880
E-mail: kamila.bartoskova@pharmix.cz