Nabídka práce Skladník - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 04.12.2023 firma - zaměstnavatel TIPA,spol. s r.o. (42864208). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladník
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
04.12.2023
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky, zaměstnanecké slevy na zboží, firemní vzdělávání, káva na pracovišti
1. kontakt E-MAILEM. Životopis zašlete na: matous.hodula@tipa.eu
Požadavky: plnoletost, trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, dobrý zdravotní stav, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, práce mírně fyzicky náročná, manipulace s břemeny i v nevytápěných prostorech skladu, ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední), průkaz na VZV (výhodou, nikoliv podmínkou); nástup ihned nebo dohodou

Náplň práce: podle aktuálních potřeb skladu budete přijímat zboží, zakládat do regálu, vyskladňovat do objednávek, balit objednávky k odeslání pro zákazníky

Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké slevy na zboží, firemní vzdělávání, káva na pracovišti, možnost kariérního růstu

Jsme TIPA a jsme odborníky na elektro, domov a vše, co je s tím spojeno. Zboží do domácnosti a elektroniku už prodáváme 32 let - maloobchodně i velkoobchodně. Specializujeme se na prodej zboží pro dům a zahradu, bílé techniky, energetického zboží jako jsou baterie či akumulátory, nářadí a další součástky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67005598
Zaměstnavatel:
TIPA,spol. s r.o. (42864208)
Kde budete pracovat:
TIPA,spol. s r.o. (Záhumenní 107)
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 102 125
E-mail: matous.hodula@tipa.eu