Nabídka práce Manažer náboru - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa MANAŽER NÁBORU v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 13.11.2023 firma - zaměstnavatel Kasea CZ, s.r.o. (25384589). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Manažer náboru
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti personálního řízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.11.2023
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
24230 Specialisté v oblasti personálního řízení
ZamK.
telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí tel. domluvě

Hledáme zkušeného a motivovaného náboráře/náborářku, který se připojí k našemu týmu jako Manažer náboru. Pokud máte zkušenosti s náborem, máte dobré povědomí o požadavcích a situaci na českém pracovním trhu, jste proaktivní a máte strategické myšlení a vynikající komunikační dovednosti, tato pozice by mohla být právě pro vás.

Náplň práce:
- nábor pracovníků dle požadavků zaměstnavatelů
- tvorba a cílení inzerce
- vytváření kandidátských profilů
- aktivní vyhledávání potenciálních kandidátů a vyhodnocování jejich kvalifikace
- každodenní přímý kontakt se zaměstnavateli (osobní, telefonický, emailový), udržování obchodních vztahů
- stanovení náborové strategie a plánování náborových kampaní

Požadavky:
- vynikající komunikační a organizační dovednosti
- znalost nástrojů pro náborový proces a personalistiku
- praxe s nábory min. 2 roky (zkušenost s náborem v AJ výhodou)
- plynulou znalost AJ a ČJ
- řidičský průkaz sk.B
- znalost práce na PC, Google Maps, MS Office

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) plynulá znalost
Čeština (aktivní) plynulá znalost

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67005731
Zaměstnavatel:
Kasea CZ, s.r.o. (25384589)
Kde budete pracovat:
Kasea CZ, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 256 033
E-mail: agentura@kaseacz.cz

Další nabídka práce podle lokality