Nabídka práce asistent/asistentka ředitele - Litoměřice

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/ASISTENTKA ŘEDITELE v lokalitě Litoměřice přichází na pracovní trh ke dni 13.03.2024 firma - zaměstnavatel NADĚJE (00570931). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 29 600 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
asistent/asistentka ředitele
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Ostatní úředníci jinde neuvedení
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.03.2024
Mzda:
29 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NABÍZÍME:
- zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990
- zaměstnání na zkrácený úvazek s dlouhodobou perspektivou
- práci v příjemném prostředí a v malém kolektivu
- místo výkonu zaměstnání: Litoměřice
- od 29.600 Kč hrubého měsíčně
- možnost prodloužení pracovní smlouvy
benefity:
- výhodný tarif Vodafone
- služební telefon a notebook
- dog friendly office
- 5 týdnů dovolené
- podpora vzdělávání i osobnostního růstu
- individuální i týmové supervize

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění technického a materiálního provozu kanceláří
- správa budovy oblastního ředitelství v oblasti BOZP a PO
- správa datové schránky
- správa a údržba vozového parku (STK, servis, pojistné smlouvy, pojistné události, leasingy, apod.)
- správa pojištění budov
- správa výpočetní techniky ve spolupráci s IT firmou
- základní IT podpora na jednotlivých pracovištích
- správa mobilní techniky
- správa skladového hospodářství
- účast na poradách zápisy porad oblastního ředitelství
- koordinace pracovníka údržby

POŽADUJEME:

- zkušenosti s IT podporou
- zkušenosti v administrativě
- velmi dobrou znalost práce na PC (především Excel, Word, Onedrive)
- dobré komunikační dovednosti a schopnost spolupráce
- porozumění problematice financování sociálních služeb výhodou
- pracovitost, flexibilita, adaptabilita, spolehlivost, preciznost
- odolnost vůči stresu,
- ztotožnění s posláním NADĚJE
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- řidičské oprávnění typu B

NÁSTUP: dle dohody

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Ano, NADĚJE uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67006646
Zaměstnavatel:
NADĚJE (00570931)
Kde budete pracovat:
NADĚJE, Litoměřice
Kontaktní údaje:
E-mail: monika.slavickova@nadeje.cz