Nabídka práce asisten/ka ředitele - Jesenice na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTEN/KA ŘEDITELE v lokalitě Jesenice na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 18.12.2023 firma - zaměstnavatel Aditea s.r.o. (24840602). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
asisten/ka ředitele
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
18.12.2023
Mzda:
30 000 až 33 000 Kč
první kontakt se zaměstnavatelem: MUDr.Jana Schmidtová,Ph.D., jana.schmidtova@seznam.cz
-základní činnost-komplexní asistentská a organizační podpora ředitelky a aktivity vyplývající z aktuálních potřeb zabezpečení chodu společnosti

Pracovní náplň
" Komplexní asistentská a organizační podpora ředitelky a aktivity vyplývající z aktuálních potřeb zabezpečení chodu společnosti
" Písemná i ústní komunikace s partnery, klienty.
" Sledování včasného plnění zadaných úkolů a urgence termínů.
" Optimalizace a tvorba firemních procesů.
" Řešení operativních úkolů a požadavků.

Požadujeme
" Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
" Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office).
" Příjemné a kultivované vystupování.
" Flexibilita, spolehlivost, samostatnost, loajalita, odolnost vůči stresu.
" Řidičský průkaz skupiny B.
" Preferujeme lokalitu Středočeský kraj / Praha
" Praxe na obdobné pozici výhodou.
" Praxe ve zdravotnictví a ve výkaznictví zdravotních služeb výhodou.

Nabízíme
" Stabilní zaměstnání
" Motivující finanční ohodnocení.
" Práci na hlavní pracovní poměr.
" Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
" Podporu ve vzdělávání
" Stravenkový paušál

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte zaslat svůj životopis na adresu: jana.schmidtova@seznam.cz

Těšíme se na případnou spolupráci.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67009053
Zaměstnavatel:
Aditea s.r.o. (24840602)
Kde budete pracovat:
Aditea s.r.o. ordinace Jesenice
Kontaktní údaje:
E-mail: jana.schmidtova@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality