Nabídka práce Obchodní zástupce - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 28.11.2023 firma - zaměstnavatel Westlogic s.r.o. (28637372). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.11.2023
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden nad rámec zákona
Jiné výhody příspěvek na stravování, pružná pracovní doba
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt E-MAILEM: career@westlogic.eu
Do týmu hledáme zkušeného obchodníka, který bude zodpovědný za vztahy s obchodními partnery z oblasti stínící techniky (rolety, žaluzie, plisé, moskytiéry, markýzy, pergoly, garážová vrata, brány atd…)
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B a prokazatelné obchodní zkušenosti

Náplň práce:
- budování portfolia zákazníků v segmentu stínící techniky
- administrace poptávek
- spolupráce s marketingem

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67009120
Zaměstnavatel:
Westlogic s.r.o. (28637372)
Kde budete pracovat:
Westlogic s.r.o.;
Kontaktní údaje:
E-mail: career@westlogic.eu