Nabídka práce Betonáři - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa BETONÁŘI v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 29.02.2024 firma - zaměstnavatel TRIMILL, a.s. (25598325). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Betonáři
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.02.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
BETONÁŘI
POŽADUJEME: Výuční list ve strojírenském oboru. Znalost práce na MS Office - uživatelsky. Znalost čtení výkresové dokumentace (pokud neznáš, rádi tě zaučíme). Schopnost pracovat v týmu i samostatně, manuální zručnost . ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Betonování stavebních konstrukcí, čištění forem. Zajišťování údržby míchačky. Vyzbrojování - vychystávání ocelových a dřevěných forem (dle technické dokumentace). Zajištění nákupu materiálů (např. štěrk, cement).

NABÍZÍME: Jednosměnný provoz, 40 h./týdně v nové průmyslové hale. Zajímavé finanční ohodnocení. Roční odměnu. 25 dnů dovolené. Dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj. Možnost seberealizace a profesního růstu. Práci ve stabilní společnosti a férový přístup.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková, tel.: 771 259 281 od PO do PÁ v době od 7:30 do 16:00 h, nebo emailem na adresu: dagmar.cechmankova@trimill.cz
ov.tel.29.2.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67009141
Zaměstnavatel:
TRIMILL, a.s. (25598325)
Kde budete pracovat:
TRIMILL, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 771 259 281
E-mail: dagmar.cechmankova@trimill.cz

Další nabídka práce podle lokality