Nabídka práce ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa ČÍŠNÍK/SERVÍRKA v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel Mgr. Václav Kosán (08340960). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ČÍŠNÍK/SERVÍRKA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Číšníci a servírky
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
22 500 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- gastronomie se zaměřením na moderní způsob vedení kuchyně kam patří neformální prostředí, přátelská atmosféra a kde si vycházíme vstříc, ovšem se zápalem a profesionálním přístupem k práci.
Jako obsluha budete přijímat objednávky od zákazníků, vyřizovat dotazy a pomáhat kompletovat objednávky. Udržovat čistotu na přiděleném úseku.
Jedná se o styl bistra. Dostanete na starost svůj úsek, kde vše bude záležet jen na Vás, všechno Vás rádi naučíme!
Pozice ideální pro studenty na dálkovém studiu. Možnost dlouhodobé brigády nebo na hlavní pracovní poměr.
Pracovní doba: od 10:00 do 22:00 hod.
Požadavky na zaměstnance: samostatnost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a flexibilita.
Nabízíme: podnikové stravování, obědy za sníženou cenu v podniku.
První kontakt: Mgr. Kosán Václav, tel.: 725 314 000, e-mail: pizzagrilmerel@gmail.com - nechodit osobně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Reference:
67009346
Zaměstnavatel:
Mgr. Václav Kosán (08340960)
Kde budete pracovat:
Pizza Gril Merel
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 314 000
E-mail: pizzagrilmerel@gmail.com