Nabídka práce Hlavní účetní - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel NADOKO s.r.o. (47454369). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Hlavní účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Metodické vedení týmu účetních v rámci společnosti
Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
Samostatné účtování jednotlivých operací finančního účetnictví
Provádění kontrol ve finančním účetnictví
Provádění měsíčních a ročních závěrek
Příprava podkladů a spolupráce s auditory

Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky
Bezúhonnost - doložit výpisem z rejstříku trestů
Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
Znalost MS Office, účetní program Duel výhodou

Stravenky 140 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, bonusový systém odměn, pružná pracovní doba, výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Ekonomika Praxe na podobné pozici minimálně 3 roky

Reference:
67011029
Zaměstnavatel:
NADOKO s.r.o. (47454369)
Kde budete pracovat:
NADOKO s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 481 109 955, 733 146 988
E-mail: info@nadoko.cz

Další nabídka práce podle lokality